Zo te zien gebruik je een niet door ons ondersteunde browser. Het is mogelijk dat de TripAdvisor website nu niet goed wordt weergegeven.We ondersteunen de volgende browsers:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Reiziger (30)
Dineren (2)
Kamer en suite (2)

Over

Locatie
Hygiëne
Service
Prijs/kwaliteit
Voorzieningen van accommodatie
Restaurant
Huisdieren toegestaan (hond-/huisdiervriendelijk)
Handige informatie
STIJL HOTEL
Geweldig uitzicht
86beoordelingen
30foto's
0vragen en antwoorden
0kamertips
Waardering van reizigers
  • 52
  • 19
  • 9
  • 5
  • 1
Tijd van het jaar
Type reiziger
Taal
  • Filteren
  • Nederlands
Deze beoordelingen zijn machinevertalingen vanuit het Engels. Machinevertalingen weergeven?
Dit hotel is in een 16e eeuws voormalig adellijke residentie in een gerestaureerde middeleeuwse versterkte dorp. Als zodanig is het een zeer bijzondere ervaring. Wanneer de zon begint te stellen en de bezoekers vertrekken (niet veel in September) u kunt wandelen door de straten
Meer lezen
Spiraal trap naar de tweede verdieping slaapkamer in deze middeleeuwse manorial_nns residence die in een hotel is gerestaureerd ( alleen geopend voor zes maanden van het jaar). Kleine slaapkamer, maar werd wakker met de aanblik van de burchttoren neerkijkt op ons. Gewelfde
Meer lezen
Wat is geweldig over dit hotel is het prachtig gerestaureerd middeleeuws gebouw. We werden hartelijk verwelkomd toen we na een hele dag in de regen hiking aankwamen, en de hotelier vriendelijk aan om droog onze natte vistuig voor ons. We hadden een superior kamer met halfpension
Meer lezen
Een magische, zeer bijzondere plek om te verblijven. Goede kamer en barhroom. Verrassend modern, in de bijna archeologische omgeving. Geniet van de absolute stilte van de oude middeleeuwse dorp bij zonsondergang. Voel jezelf een onderdeel van de voorbereiding textuur van tijd.
Meer lezen
Ik nam dit manier 20 jaar geleden en vergeet niet een geweldige avond, met eersteklas gerechten en een eigenaar met ongebreidelde enthousiasme voor alles wat hij heeft gedaan. Voorstellen mijn vreugde, dus aan vaststelling dat er was niets veranderd - waaronder de eigenaar. Ik
Meer lezen
Vorige
12
Albumcategorieën
Alle foto’sReizigerDinerenKamer en suite
vue du village de la Garde-Guérin
notre chambre
PRIJSKLASSE
US$ 94 - US$ 123 (Op basis van de gemiddelde tarieven voor een standaardkamer)
LOCATIE
FrankrijkOccitanieLozerePrevencheres
AANTAL KAMERS
16
Is dit uw TripAdvisor-vermelding?
Bezit of beheert u deze gelegenheid? Claim gratis uw vermelding om te reageren op beoordelingen, uw profiel bij te werken en nog veel meer. Claim uw vermelding