Zo te zien gebruik je een niet door ons ondersteunde browser. Het is mogelijk dat de TripAdvisor website nu niet goed wordt weergegeven.We ondersteunen de volgende browsers:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
2
Alle foto’s (2)
Volledige weergave
Reizigersoverzicht
  • Uitstekend21%
  • Heel goed38%
  • Gemiddeld5%
  • Matig15%
  • Vreselijk21%
Over
Plaatselijk weer
Mogelijk gemaakt door Weather Underground
nov
dec
jan
Contact
1 Duke Street, Bedford MK40 3HR, Engeland
Website
+44 1234 330902
Bellen
Beoordelingen (19)
Beoordelingen filteren
9 resultaten
Waardering van reizigers
2
5
0
0
2
Type reiziger
Tijd van het jaar
TaalNederlands
2
5
0
0
2
Bekijk wat reizigers erover zeggen:
FilterenNederlands
Lijst wordt bijgewerkt...
Deze beoordelingen zijn machinevertalingen vanuit het Engels. Machinevertalingen weergeven?
Beoordeeld op 29 januari 2017

Wat een eclectische plaats zoals een koele plek nooit geweten het was in Bedford, bar personeel zeer deskundig op hun cocktails. Was het gevoel welkom, zowel bars zeer goed zeer goede selectie van wijnen en gedistilleerde dranken. Drankjes prijzen iets hoger dan de pubs maar...goede waarde. Had echt een goede nacht.Meer

Beoordeeld op 10 december 2016 via mobiele applicatie

Wanneer je aankomt hier er is geen twijfel dat dit was ooit een veilinghuis. Ongeveer 10 minuten lopen van het treinstation. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. We hadden gehuurd de hele locatie voor een kerstfeest. Het was goed ingericht en onze feestelijke drie...gangen maaltijd met alles erop en eraan was heerlijk. Een goede plek voor een groot evenement.Meer

Beoordeeld op 24 juli 2016 via mobiele applicatie

Bezocht voor de eerste keer en was verbaasd te vinden zoals een leuke bar in Bedford. We kwamen om 20:00 en er waren slechts een paar klanten dus deze plek pikt later en kan blijven open tot 04:00. De muziek kreeg meer up to date...als de avond ging op maar onze vroege aankomst beviel ons met sommige van de goede oude ziel spullen wordt gespeeld. Cocktails waren erg goed en het personeel waren blij om te proberen eventuele nieuwe cocktail u voorstelt. Al met al een leuke barMeer

Beoordeeld op 22 juni 2016 via mobiele applicatie

Ging voor een paar drankjes afgelopen nacht na het werd aanbevolen door een vriend en vond de plaats. .prachtig decor comfortabel grote banken en kussens om te relaxen... Mooie bar personeel. .ontmoetten de eigenaren ook die waar heerlijk om te chatten ... zal zeker aanbevelen...aan vrienden en zeker terugkomenMeer

Beoordeeld op 20 mei 2016

We gingen hier voor een avondje uit als onderdeel van een verjaardag. We stonden aan de bar wachten voor service en alle medewerkers waren net schoonmaak glazen, vroegen we een lid van het personeel als we konden drankjes bestellen en hij wees op een meisje...dat was het schoonmaken van een glas. Na een paar minuten ging ze naar serveren iemand anders en kwam nooit meer terug naar ons. Dus we vertrokken, als ze niet willen dat ons geld blijft (vooral omdat de prijzen zijn duur). Ook de muziek was veel te luid en galmende voor de kleine plaats die het was.Meer

Beoordeeld op 16 mei 2016 via mobiele applicatie

Drankjes waren erg leuk en zoals ze cocktails je verwacht een beetje meer te betalen maar er zijn niet genoeg stoelen, zelfs als het niet erg druk je voelt alsof je aan het kijken bent gewoon iemand incase bladeren, de muziek ik voel me was...iets te luid als je wilden gaan er voor drankjes muziek en chatten niet drankjes muziek en een schreeuwend zitting het is echter Bedford! En dit is een van de mooiere plekken om te gaan in een avond. Hou de rustieke sfeer om eerlijk te zijn.Meer

Beoordeeld op 13 februari 2016

Kwam hier met een groep vrienden voor drankje na het diner. De locatie is echt prachtig, en op slechts een korte wandeling van het stadscentrum. Het is een verborgen juweeltje van een plek. Personeel was efficiënt en vriendelijk, en de cocktail menu zag er fantastisch...uit. We waren hier op een vrijdagavond, en ze hadden een DJ spelen vrij goede muziek - dus het was een recept voor een leuk, leuke avond. Iemand heeft gezegd is dit een meer dan 25 venue, maar ik kan niet geen bewijs van vinden. De plek was echter niet vol met "townies", die was leuk. Ik kijk ernaar uit om weer terug te gaan al.Meer

Beoordeeld op 18 januari 2016 via mobiele applicatie

Een vriend ontdekten deze plaats en bracht ons er één nacht. Deze eigenzinnige kleine bar geserveerd heerlijke cocktails en met een oud pakhuis loft met kerk feiten ervoor voor zitplaatsen sfeer maakten het een onderhoudende stop op een avond uit. We kregen het gevoel dat...kon nogal druk later met omineuze portiers zelf positiespel, met meer personen ik niet zeker of de eigenzinnigheid zou zo aangenaam worden am krijgen. Zeggen dat we een geweldige tijd gehad en als je kunt krijgen en ontvang een tafel bevelen wij het!Meer

Beoordeeld op 7 november 2015 via mobiele applicatie

Ging voor een drankje met vrienden. Zou niet opnieuw gaan. Ze hadden een probleem met hun bier pompen en na 20 minuten één van onze partij iets anders te drankje te kiezen vertelde was. Door deze keer was de rest van ons halverwege onze drankjes....Koos Hij iets anders was dan bijbetalen als het drankje hij gekozen hadden duurder dan het bier was oorspronkelijk voor betaald. Geen excuses van het personeel voor de late- we allemaal het zou een aardig gebaar zijn geweest de extra 3 quid uitgestelde gedacht, maar in plaats daarvan verliet en partij van 9 na 1 drankje. Manager bezochtten betrokken en was onbeleefd.Meer

Meer beoordelingen bekijken
In de omgeving
Hotels in de buurtBekijk alle 19 hotels in de buurt
Bedford Swan Hotel
1.821 beoordelingen
op 0,26 km afstand
Park Inn by Radisson Bedford
553 beoordelingen
op 0,35 km afstand
Premier Inn Bedford Town Centre Riverside Hotel
165 beoordelingen
op 0,41 km afstand
Embankment Hotel
363 beoordelingen
op 0,42 km afstand
Restaurants in de buurtBekijk alle 462 restaurants in de buurt
Eatalia
407 beoordelingen
op 0,15 km afstand
The Higgins Pantry
767 beoordelingen
op 0,15 km afstand
Coffee With Art
230 beoordelingen
op 0,15 km afstand
La Fontana Pizzeria - Trattoria
183 beoordelingen
op 0,13 km afstand
Attracties in de buurtBekijk alle 130 attracties in de buurt
Panacea Museum
109 beoordelingen
op 0,21 km afstand
The Higgins Bedford
149 beoordelingen
op 0,17 km afstand
Saint Paul's Church
40 beoordelingen
op 0,27 km afstand
John Bunyan Meeting House and Museum
45 beoordelingen
op 0,07 km afstand
Vragen & antwoorden
Krijg snel antwoord van medewerkers en voormalige gasten van Auction Room.
Opmerking: je vraag zal openbaar worden geplaatst op de pagina Vragen & antwoorden.
Verzenden
Richtlijnen voor postings