Tours en tickets

Bloemenveiling en kasteel van Amsterdam - Kleine openbare groepsreis vanuit Amsterdam aangeboden door Tulip Day Tours

Bloemenveiling en kasteel van Amsterdam - Kleine openbare groepsreis vanuit Amsterdam

Boek van tevoren
vanaf € 139,46 per volwassene
Gratis annuleren tot 24 uur van tevoren
Veilig reizen tijdens COVID-19
Laatst bijgewerkt: 14 jul. 2020
Een opmerking van Bloemenveiling en kasteel van Amsterdam - Kleine openbare groepsreis vanuit Amsterdam
-Helaas hebben we geen contactloze betaalapparatuur voor fooien, maar je bent meer dan welkom om iets op je stoel achter te laten voor je gids.
Wat je kunt verwachten tijdens je bezoek
Regelmatige temperatuurcontroles voor het personeel
Drukbezochte plekken werden regelmatig gereinigd
Temperatuurcontroles bij aankomst voor deelnemers van de tour
Gidsen moeten regelmatig de handen wassen
Er is desinfecterende handgel beschikbaar voor reizigers en personeel
Transportvoertuigen regelmatig gereinigd
Beleid voor betaald thuisblijven voor personeel met symptomen
Uitrusting tussendoor gereinigd
Tijdens de ervaring moest er sociale afstand worden gehouden
Mondkapjes beschikbaar voor reizigers
Over
De bloemenveiling begint 's ochtends vroeg, maar het loont de moeite om uit bed te komen! Ervaar de drukte van de vloer van de bloemenverwerkingshal! Tegenwoordig wordt er veel online gehandeld, maar je ziet nog steeds handelaren bieden tegen de veilingklok. Geniet van een live-rondleiding en leer meer over de bloemenindustrie. Bezoek vervolgens Muiden, de thuisbasis van Amsterdam Castle. Loop (5 min) met je gids langs de Vecht naar een traditioneel 'bruin café' voor een warme drank en om de lokale cultuur te ervaren. Dan is het tijd voor het middeleeuwse kasteel, dat inmiddels is geopend. Ontdek de geheimen van dit goed bewaard gebleven kasteel tijdens een live-rondleiding (audiotour in andere talen beschikbaar). Met wat vrije tijd kunt u uw verkenningen in de prachtige historische tuinen voortzetten. Ontmoet je gids opnieuw voor de rit terug naar de stad, waar je wordt afgezet op dezelfde plaats als waar je je tour begon. ** Winnaar Nederlandse Prestige Awards: 'Touroperator van het jaar' **
Bereid je goed voor
  • Duur: 6u
  • Mobiele tickets worden geaccepteerd
  • Onmiddellijk bevestiging
Annuleringsbeleid
  • Annuleer minimaal 24 uur vóór de startdatum van de activiteit voor een volledige restitutie.
Beschikbare talen
Engels, Nederlands
Bereid je goed voor
  • Duur: 6u
  • Onmiddellijk bevestiging
Beschikbare talen
Engels, Nederlands
Annuleringsbeleid
Hulp nodig bij het boeken?
Bel het onderstaande nummer en gebruik de productcode: 126062P10
Bel naar +31 858881845
Belangrijke informatie
Inbegrepen
Comfortabel vervoer met airconditioning vanaf Amsterdam Centraal Station • Prive, vriendelijke gids • Headsets om de gids duidelijk te horen • Toegang Royal FloraHolland • Live rondleiding door de bloemenveiling in het Engels • Traditionele 'oudbruine' café-ervaring, incl. warme drank • Toegangsmuseum Kasteel Muiderslot Amsterdam • Live rondleiding van 1 uur in het Engels • Audiotour in het Duits, Frans, Italiaans, Spaans, Chinees, Hebreeuws en Russisch • Alle belastingen, commissies en administratiekosten • Veilig reizen met ons corona-protocol • Entree/toegang - Royal Flora Holland • Entree/toegang - Kasteel Muiderslot
Uitsluitingen
Gids fooi • Eten en drinken • Ophalen en afzetten van het hotel in Amsterdam
Duur
6 u.
Vertrekgegevens
Ophalen van reizigers is mogelijk.
We halen op vanaf elk adres in de stad Amsterdam. De ophaaltijd is tussen 6.15 - 6.45 uur. De exacte tijd wordt de dag voor de tour om 18.00 uur meegedeeld.
De Ruijterkade 10A, 1011 AA Amsterdam, Netherlands Kiss + Ride (K + R) West, IJ-Zijde (IJ-zijde, naar het water gerichte zijde), West, Amsterdam Centraal Station
Havens:
River Cruise Port Amsterdam or Ocean Cruise Terminal Amsterdam
Viking River Cruises® Dock, De Ruijterkade 140, 1011 AC Amsterdam, Netherlands
Passenger terminal amsterdam, Piet Heinkade, 1019 BR Amsterdam, Netherlands
Passenger Terminal Amsterdam at Elbaweg, Unnamed Road, 1044 Amsterdam, Netherlands
Ophalen bij hotel is mogelijk. Bekijk de hotellijst op onze afrekenpagina om te bekijken of jouw hotel tussen de ophaalpunten staat.
Inbegrepen
Uitsluitingen
Vertrekgegevens
Havens:
Duur
6 u.
Gegevens terugreis
Komt terug naar oorspronkelijk vertrekpunt
Aanvullende informatie
U ontvangt op het moment van boeken een bevestiging
Min. leeftijd voor deelname is 8 jaar. Reist u met jongere kinderen? Deze tour wordt ook aangeboden als privéervaring.
Zitrijen in het voertuig worden gescheiden door schermen. Reizigers zitten alleen of met hun reisgenoot;
Het maximale aantal deelnemers aan deze tour wordt teruggebracht tot vier reizigers of twee reisgezelschappen: één reisgezelschap per rij in het voertuig - een reisgezelschap is een individuele reiziger, een stel / duo;
Reizigers moeten de meegeleverde antibacteriële handgel gebruiken en een temperatuurcontrole ondergaan voordat ze aan boord gaan;
In het voertuig moeten reizigers het meegeleverde gezichtsmasker dragen dat mond en neus bedekt;
Niet rolstoeltoegankelijk
Dichtbij openbaar vervoer
We ontsmetten onze voertuigen voor, tijdens en na elke tour, incl. deurklinken, armleuningen, veiligheidsgordels, hoofdsteunen en handgrepen;
Tijdens de tour wordt een afstand van 1,5 meter van elkaar aangehouden. Omdat we een fluistersysteem van een gids gebruiken, kunnen reizigers afdwalen en de gids nog steeds duidelijk horen;
Winnaar Nederlandse Prestige Awards: 'Touroperator van het jaar'
Geschikt voor vrijwel alle reizigers
Er nemen maximaal 4 reizigers deel aan deze tour/activiteit
Reisroute
  • U start bij
    De Ruijterkade 10A
    Daarnaast kunt u opgehaald worden
    Bekijk belangrijke informatie voor details
  • 1
    Amsterdam
    Stop: 5 minuten
    Meer informatie
  • 2
    Centraal Station
    Stop: 5 minuten
    Meer informatie
  • 3
    Royal Flora Holland
    Stop: 90 minuten - Toegangsprijs inbegrepen
    Meer informatie
  • 4
    Muiden
    Stop: 45 minuten
    Meer informatie
  • 5
    Muiderslot
    Stop: 2 uur - Toegangsprijs inbegrepen
    Meer informatie
  • U eindigt bij
    De Ruijterkade 10A
    De Ruijterkade 10A, 1011 AA Amsterdam, Netherlands
    Kiss + Ride (K + R) West, IJ-Zijde (IJ-zijde, naar het water gerichte zijde), West, Amsterdam Centraal Station
    Bekijk adres en details
+
Nog geen beoordelingen. Deel als eerste jouw ervaringen!
Veelgestelde vragen over Bloemenveiling en kasteel van Amsterdam - Kleine openbare groepsreis vanuit Amsterdam

Prijzen bij Bloemenveiling en kasteel van Amsterdam - Kleine openbare groepsreis vanuit Amsterdam beginnen vanaf € 142,14. Ontdek en boek bij Bloemenveiling en kasteel van Amsterdam - Kleine openbare groepsreis vanuit Amsterdam op Tripadvisor

Bloemenveiling en kasteel van Amsterdam - Kleine openbare groepsreis vanuit Amsterdam wordt gehost door Tulip Day Tours. Lees beoordelingen, ontdek meer ervaringen of neem contact op met Tulip Day Tours op Tripadvisor. Ontdek en boek bij Bloemenveiling en kasteel van Amsterdam - Kleine openbare groepsreis vanuit Amsterdam op Tripadvisor